22-06-2012 13:01
Tytuł: Krótkie opowieści: Ratusz
Flexaret (VII) automat, Shanghai GP3, Xtol 1:3 20°C 18'
Komentarze
czmielek
dokładnie gdzie?
14 lat temu
antidotum
A gdzie ...gołe baby !!!!!!
14 lat temu
TomaszK
Czysto, klarownie, starannie. Jak zwykle, ogólnie rzecz biorąc

14 lat temu
rouge
I dwie obwodnice 
14 lat temu
najeli
| Malczer napisał(a): Edytor dodaje, że mało kto wie, iż Gdańsk ma więcej niż jeden ratusz. |
I że 3 Neptuny ;-)
14 lat temu
Malczer
W samo południe.
Zerwałem spust (przeklęta blokada) i musiałem nieco przekadrować
...
Edytor dodaje, że mało kto wie, iż Gdańsk ma więcej niż jeden ratusz.
14 lat temu
peryskop
ładnie - bez ludzi - tak lubię
14 lat temu
najeli
wiedziałam, że to Twoje
w sumie ciekawie, mam tyle zdjęć tego ratusza, a żadnego z tego kąta...
14 lat temu
Malczer
Gołe baby nadejdą wkrótce. Chyba dochodzą do mostu