Autor

Tangerinedream

19-06-2012 18:02

Tytuł: Energetyka

Redbird

Komentarze

peludito

peludito

dobre, graficzne, prosto na okładkę albumu jakiegoś

14 lat temu
Tangerinedream

Tangerinedream

tomaszt81 napisał(a):
Dwski napisał(a):
Kraftwerk


to byłaby całkiem niezła okładka do płyty, nie wiem jeszcze jakiej ale takie właśnie było moje pierwsze skojarzenie

Do jakiejś el-muzycznej.

14 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

Dwski napisał(a):
Kraftwerk


to byłaby całkiem niezła okładka do płyty, nie wiem jeszcze jakiej ale takie właśnie było moje pierwsze skojarzenie

14 lat temu
Malczer

Malczer

DAAD napisał(a):
Dwa systemy 110kV, tyle mam do powiedzenia ...

Dodaj, że słup przelotowy

14 lat temu
Dwski

Dwski

Kraftwerk

14 lat temu
marctwain

marctwain

Ekstra!

14 lat temu
Tangerinedream

Tangerinedream

Dzięki.

14 lat temu
januszM

januszM

Super.

14 lat temu
Tangerinedream

Tangerinedream

W Mikołajkach nawet jeden wiatrak stoi i coś tam do sieci wtłacza.

14 lat temu
DAAD

DAAD

Tego pewien nie jestem, ale do Kwidzyna z Mikołajek dolatuje 110kV.

14 lat temu
Tangerinedream

Tangerinedream

DAAD napisał(a):
Dwa systemy 110kV, tyle mam do powiedzenia

Faktycznie z budowy słupa wnioskować można, że to 110kV, mapa z '89 też tak podaje (linia Elbląg - Mikołajki Pomorskie 110kV) ale faktycznie linia "rozdwaja się" w mojej pięknej miejscowości (Stary Targ) i dalej wędruje sobie po słupach średniego napięcia do małych transformatorków i dalej do domów. "rozdwojenie" odbywa się bez transformatorów, wniosek z tego taki, że już od iluś tam lat ta linia nie jest linią 110kV.

14 lat temu
DAAD

DAAD

Dwa systemy 110kV, tyle mam do powiedzenia

14 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

fajne foto

14 lat temu
Tangerinedream

Tangerinedream

martwy piksel na matrycy.

14 lat temu
orwo

orwo

zaznaczyłem

14 lat temu