Autor

darimarc

17-06-2008 14:22

Tytuł: Bar Oaza

Ulica Składowa Łódź

Komentarze

champagne

champagne

niczym "Dym"

18 lat temu
witwdo

witwdo

Ech chodziło się tam na studiach...
Fajne ujęcie podoba mi się...

18 lat temu