17-06-2012 11:27
Tytuł:
Kazimierz Biskupi, Wielkoposka. Maj 2012. PRO 160S
Komentarze
wally
kurka mnie po zeskanowaniu takie fajne kolory nie wychodza z tego filmu :/
chlip... chlip...
[EDIT] moze przez date waznosci (juz po) lub profil kolorow skanera...
14 lat temu
Didina
przyjemny widok, ładne niebo
14 lat temu
czmielek
Bardzo udany kadr. kolory trochę jak z velvi.
14 lat temu
MartaW
analogowiec napisał:
zaiste dylemat, ja też potencjalnie wolałbym prosty budynek, ale wtedy wszystkie krzyże (zwłaszcza z lewej) poleciałyby mocno w lewo.... |
I nie byłoby w tym nic złego,
nagrobki często są wiekiem rozchwiane.
14 lat temu
analogowiec
MartaW napisał(a):
hmm... ![]() |
zaiste dylemat, ja też potencjalnie wolałbym prosty budynek, ale wtedy wszystkie krzyże (zwłaszcza z lewej) poleciałyby mocno w lewo....
14 lat temu
MartaW
eMPe napisał:
Miałem prostować, ale zaniechałem tego zabiegu , widząc piony krzyży nagrobkowych i tablicy informacyjnej przy kosciele |
hmm...
14 lat temu
eMPe
| tomaszt81 napisał(a): super! Skąd takie nasycenie? skan rosmana? |
Dzięki. Nie podbijałem ani nasycenia, ani kontrastu. Skanuję w Kaliszu,u "swoich"
14 lat temu
RagnarokIII
eMPe napisał(a):
Miałem prostować, ale zaniechałem tego zabiegu , widząc piony krzyży nagrobkowych i tablicy informacyjnej przy kosciele |
Masz rację, najwidoczniej kościółek stoi na krzywej górce
14 lat temu
tomaszt81
super!
Skąd takie nasycenie? skan rosmana?
14 lat temu
eMPe
| RagnarokIII napisał(a): Cały eMPe Ale krzywy kościółek mi wadzi. |
Miałem prostować, ale zaniechałem tego zabiegu , widząc piony krzyży nagrobkowych i tablicy informacyjnej przy kosciele
14 lat temu
RagnarokIII
Cały eMPe
Ale krzywy kościółek mi wadzi.
14 lat temu
marctwain
Ładny obrazek, mocno podparty