Autor

Si-Z-aR

16-06-2012 16:11

Tytuł:

Praktica B200 and shit...

Komentarze

RagnarokIII

RagnarokIII

hobbes napisał(a):
jakaś późna gomóła..


Prędzej lata 30-40 gdzieś na Wyspach.

14 lat temu
hobbes

hobbes

jakaś późna gomóła..

14 lat temu
orwo

orwo

architektura piękna w swej brzydocie

14 lat temu
Dwski

Dwski

Przyjemnie mi się patrzy

14 lat temu
marctwain

marctwain

Nawet bardzo.

14 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

fajne

14 lat temu