16-06-2012 16:11
Tytuł:
Praktica B200 and shit...
Komentarze
hobbes
jakaś późna gomóła..
14 lat temu
orwo
architektura piękna w swej brzydocie
14 lat temu
Dwski
Przyjemnie mi się patrzy
14 lat temu
marctwain
Nawet bardzo.
14 lat temu
tomaszt81
fajne
14 lat temu
RagnarokIII
jakaś późna gomóła..
Prędzej lata 30-40 gdzieś na Wyspach.