14-06-2012 20:34
Tytuł:
Niedaleko wsi Dojutrów, Wielkopolska. Kwiecień 2012
Komentarze
rafi1977
Automat nie automat, ale dobrze jest
13 lat temu
eMPe
| RagnarokIII napisał(a): ładnie, ładnie, ale takie kadrowanie u eMPe już mi się trochę znudziło. |
U mnie to już niejako z automatu. W krew mi weszło
... choć tak po prawdzie, krążyłem długo w tym miejscu szukając ciekawego punktu zaczepienia. Zielono i monotonnie wszędzie...tylko te trawki z resztkami słońca
14 lat temu
antidotum
Mniam... 
14 lat temu
Gata

14 lat temu
marctwain
Michale z Kalisza, żeś Pan fajnie to zrobił. Leguminy i wina Ci dać! 
14 lat temu
RagnarokIII
ładnie, ładnie, ale takie kadrowanie u eMPe już mi się trochę znudziło.
14 lat temu
czmielek
Ładnie
14 lat temu
tomaszt81
grubo!
14 lat temu
Malczer
Lubię, a co mi tam
...
14 lat temu
Wilkosz
ładnie, ładnie, ale takie kadrowanie u eMPe już mi się trochę znudziło.
Bluźnierca.