14-06-2012 10:39
Tytuł: #2
35mm Wismar, Niemcy, maj 2012
Komentarze
Pete
| TomaszK napisał(a): Zgadzam się, ładna perspektywa i kompozycja kadru. A ciut większy kontrast? Tak z wyczuciem... myślałeś o tym? |
Może i masz rację z tym kontrastem, puściłem tak prosto ze skanera, bez kombinowania
Pozdrawiam
14 lat temu
TomaszK
Zgadzam się, ładna perspektywa i kompozycja kadru. A ciut większy kontrast? Tak z wyczuciem...
myślałeś o tym?
14 lat temu
analogowiec

14 lat temu
implicite
Ładnie skonstruowana perspektywa.
14 lat temu
Malczer
Czego by nie mówić, to porządek jest
...
14 lat temu
TomaszK
To i tak bardzo ładnie wyszło