13-06-2012 12:05
Tytuł: Naturalnie
Foma, 21dni
Komentarze
DAReKDorosz
| mack napisał(a): świetne - w którą stronę świata trzeba ustawić otworek żeby wyszło tak ładnie ??? |
Tu było ustawione na płd-zach.
14 lat temu
marctwain
Chyba na południe...
14 lat temu
peryskop
świetne - w którą stronę świata trzeba ustawić otworek żeby wyszło tak ładnie ???
14 lat temu
DAAD

14 lat temu
marctwain
Odjazdowa! 
14 lat temu
skpt
Bardzo mi się podoba.