Autor

Si-Z-aR

12-06-2012 18:17

Tytuł: Reaper

Praktica B200 and shit...

Komentarze

RagnarokIII

RagnarokIII

Ten "shit" na drodze autentyczny?

14 lat temu
Dwski

Dwski

78x

14 lat temu
piotrus

piotrus

bardzo dobre

14 lat temu
marctwain

marctwain

Ekstra!

14 lat temu
powerjet

powerjet

... dziś na ulicy widziałem zabitego liska - bardzo ładny osobnik - aż szkoda

14 lat temu
DAAD

DAAD

Bardzo dobre, jak dla mnie

14 lat temu