05-06-2012 10:42
Tytuł:
9 miesięcy z okładem, Malbork, Kodak Polymax RC II, połówka pojemniczka po kliszy. Miała wisieć trzy tygodnie, z przyczyn losowych powisiała nieco dłużej ;)
Komentarze
bolas
14 lat temu
AdamSoczewka
niesamowite!
14 lat temu
antidotum
!!!
14 lat temu
Tlenozerca
To się nazywa złapać czas! Aż czuje się smak przelatujących tachionów 
14 lat temu
marctwain

14 lat temu
peryskop
wyszło rewelacyjnie
14 lat temu
jarek
Aaaa
14 lat temu

Gata
odbicia w wodzie fajne