03-06-2012 14:34
Tytuł: El Palmeral de las Sorpresas
canon eos5 kodak tmax100
Komentarze
najeli
| Malczer napisał(a): Powitać piękną Gdańszczankę ... |
14 lat temu
Malczer
Powitać piękną Gdańszczankę
...
14 lat temu
bogdanm
Ale abstrakcyjne fajne są
Oba 
14 lat temu
najeli
Dzięki
Jeszcze parę z tego miejsca będę miała, także mniej abstrakcyjnych.
14 lat temu
marctwain
Ładna symetria.
14 lat temu
rafcio
| rouge napisał(a): Ładne. |
tak
14 lat temu
rouge
Ładne.
14 lat temu
MartaW
ładna forma,
fajne światła