03-06-2012 13:36
Tytuł: Ale duży ten słoń.
minolta srt100x tokina 80-200 ektar100 (zdjety kolor) sprawdzałem jak wyjdzie taki strzał przy ogniskowej 200. szkoda, że kolejką telepało jak łódką na wodzie.
Komentarze
RagnarokIII
| implicite napisał(a): Ja nie wierzę w słonie. |
Nawet w te różowe?
14 lat temu
implicite
Ja nie wierzę w słonie.
14 lat temu
januszM
Dobre.
14 lat temu
RagnarokIII
No podoba się.
14 lat temu
Janeq-2010

14 lat temu
marctwain
Bardzo fajne. 
14 lat temu
DAAD

14 lat temu
implicite
W różowe to ewentualnie wierzę psy.