Autor

snowman

02-06-2012 15:57

Tytuł:

Stocznia Gdańska, jeden dzień w połówce pojemniczka po kliszy, Kodak Polymax RC II

Komentarze

marctwain

marctwain

Ekstra. U mojej córki na Twoim kalendarzu teraz Stadion Narodowy się objawił

14 lat temu
snowman

snowman

Poniekąd też szczęśliwie, że zerwali, bo przy dłuższym naświetlaniu nie byłoby już tak wyraźnego napisu "im. Lenina"

14 lat temu
MartaW

MartaW

To bardzo szczęśliwie

Ładna kompozycja

14 lat temu
snowman

snowman

Miało wisieć dłużej, tylko mi nawiedzeni zerwali, na szczęście rzucili na chodnik i nikt nie zdążył rozdeptać...

14 lat temu
MartaW

MartaW

14 lat temu