Autor

eMPe

31-05-2012 21:15

Tytuł:

Góry Stołowe, szlakiem Radków - Wambierzyce.

Komentarze

-krasnals

-krasnals

ładne foto

14 lat temu
rafcio

rafcio

przefajne, muszę w końcu kupić sobie jakiś kolorowy filmik

14 lat temu
orwo

orwo

w stołowych to jeszcze nie byłem

14 lat temu
marctwain

marctwain

A dobrze Ci tak! bo ja nawet na 160 nie mam...

14 lat temu
Malczer

Malczer

Kurna, nie mam

14 lat temu
marctwain

marctwain

Mariusz, pewnie na velvii masz podobne?

14 lat temu
Malczer

Malczer

Szlag mnie trafił, wyszedłem i nie wróciłem ...

14 lat temu
Gata

Gata

Wambierzyce... pamiętam z dzieciństwa

14 lat temu
keraltok

keraltok

To główna droga, czy ta za sanktuarium?
Ładnie ułożony kadr i przyjemne kolorki.

14 lat temu
DanyBoy

DanyBoy

Bardo ladne, gratuluje.

14 lat temu
DAAD

DAAD

Dobre bo Polskie. Podoba się

14 lat temu
powerjet

powerjet

14 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

ładnie, i to bardzo

14 lat temu
marctwain

marctwain

obraziaste.

14 lat temu
kotydwa

kotydwa

Podobne rowy, pełne maków, chabrów, traw mamy na Mazowszu - sam czasem muszę po prostu wysiąść przy trasie na Sochaczew czy któreś z tych bardziej bocznych. Gęba mi się cieszy, spokój, dobrze mi wtedy W pośpiechu tego roku zapomniałem, że to już teraz..

14 lat temu