14-05-2012 23:33
Tytuł: Hommage a żyrafy z łódzkiego ZOO
te akurat z Gdańska, ostatnio jak je widziałem żyły i miały się dobrze. I niech tak zostanie
Komentarze
DAAD
koko roko
14 lat temu
Yoonson
żyru żyru
14 lat temu
hobbes
jakie odgłosy wydają żyrafy? .. 
14 lat temu
Janeq-2010
koko roko
a niech Cię żyraf kopnie...