31-05-2008 23:39
Tytuł: Tulipan
Canon T70 Kodak Elite Chrome 200
Komentarze
krisman
OK ,To byla proba objektywu
18 lat temu
Malczer
Bałagan w kadrze mniej mi się podoba
...
18 lat temu
Tata
ładna czerwień! się mi podoba!
18 lat temu
irmi
tak sobie ta czerwień wyszła , co prawda to najtrudniejszy kolor