11-04-2012 16:27
Tytuł: Automobil w USA wiele lat temu
Aparat Kodak średnioformatowy. Dziadek kolegi przy swoim samochodzie, daty nie znam ale podejrzewam, że to koniec lat 40- stych. Może ktos pozna jakie to auto? Może to Buick?
Komentarze
Janeq-2010
Zatem pytanie Fenixa doczekało się odpowiedzi dociekliwego poszukiwacza.
epoxy1
http://www.namt.com.au/web/cars/346-2010.jpg
NASH,4-drzwiowy Sedan Slipstream, na oryginalnym zdjęciu dłuższa wersja. Kierowcy wiedzą jak ją nazwać. Krótsza to chyba coupe, a ta ze zdjęcia Kolegi to chyba sedan/vagon.
orwo
era dobrych aut skończyła się definitywnie w połowie lat 90tych ubiegłego wieku, potem producenci wpadli na pomysł że na serwisie też mogą zarobić.
bolas
Maska jak w lokomotywie, wrażenia przy prowadzeniu pewnie podobne
clarksontop
kawał maski
Adso
i kierowiec wygląda jak USAnin
analogowiec
StartB napisał(a): kiedyś to była motoryzacja a nie to co teraz plastik fantastik ![]() |

DAAD
Dawniej to był świat, nas...ł i zjadł.
Teraz to są durne ludzie, nas...a i pójdzie.
implicite
Teraz już niczego nie robią dobrze... nawet ludzi.
StartB
widzisz ja zawodowo za kółkiem pomykam i muszę przyznać że wole starego Mana od nowego teraz nie robią już dobrych aut
Fenix1957
StartB napisał(a): kiedyś to była motoryzacja a nie to co teraz plastik fantastik ![]() |
Mój sąsiad Warszawą 204 przejechał 1.5 miliona km.(taxi) PF 125p po 350 tys odmówił definitywnie współpracy!
StartB
kiedyś to była motoryzacja a nie to co teraz plastik fantastik
Fenix1957