Autor

alex

26-10-2006 21:58

Tytuł:

canon rebel XT 350d, moja pierwsza lustrzanka, jak mawia mój kolega-jak spadać, to z wysokiego konia. ale on jeszcze zobaczy moje dobre zdjęcie

Komentarze

alex

alex

z powodu niedoczytania wrzucone zostało zdjęcie cyfrowe, za co przepraszam i prosze moderatora strony o usunięcie tego zdjęcia

18 lat temu
piotrrodzoch

piotrrodzoch

jasne romek. w sumie na taka ilosc zdjec jaka wapada to nic sie nie stalo bo o to chodzi zeby wytykac bledy i krytykowac, bo to zawsze na + dla autora....

jednak CANON REBEL XT 350d to nie analog.. ja mam 10000 zdjec z mojej cyfry... a czekalem 2 miesiace rzeby wrzucic 1 z analoga.

18 lat temu
romek

romek

nie mam nic przeciwko nieostrej rece w pierwszym planie. lubie obrazki ktore nie sa plaskie. zachecam autora do powtorzenia scenki i sprobowania ponownie ujac temat. bedzie lepiej.

18 lat temu
piotrrodzoch

piotrrodzoch

leży po calej linii....
dolaczam sie co by skasowali ze wzgledu na digitala.

a od strony techniczno warsztatowej - na pierwszym planie nie ostra pustka, na drugim rozmazana reka, dopiero na 3 planie jest twarz ktora powinna byc na 1. niestety zdjecie w calosci jest nie ostre i nijak mozna je oceniac pozytywnie.

18 lat temu
romek

romek

popracuj nad dokladniejszym balansowaniem bieli i ostroscia. nie wiem jaka optyka robione bylo to zdjecie bo ograniczyles sie tylko do podania modelu korpusu aparatu co jest malo istotne. wnieskuje ze osrosc nastawiana byla na jedno z oczu dziewczny, nie do konca to wyszlo. jak juz pewnie wiesz, galeria ta zawiera obostrzenia co do publikacji zdjec z aparatow cyfrowych. staramy sie tu wymieniac uwagi i spostrzezenia odnosnie fotografowania technikami tradycyjnymi.

pozdrawiam

18 lat temu
Progressiw

Progressiw

jeszcze raz prosze administratora strony o usunięcie wszystkich zdjęc cyfrowych ze strony

18 lat temu
feurstick

feurstick

Muszę Cię rozczarować na tym forum zajmujemy się aparatami analogowymi i zdjęciami nimi zrobionymi. Nie oceniami zdjęć z cyfry nie ta kategoria

18 lat temu