Autor

Malczer

28-06-2011 23:10

Tytuł: Stella... mówi dobranoc

Rollei Superpan 200, A49 1:2 20' Modelka: http://www.maxmodels.pl/metamfet amina.html

Komentarze

sej

sej

Mariuszu, dochodzi dziewiąta.
Nie będzie Stelli na dzień dobry ?

15 lat temu
pitagoras

pitagoras

Malczer napisał(a):
No właśnie z tymi kształtami nie do końca mi poszło tak jakbym chciał.
W sumie to była sesja kolegi, on miał wizję, ja pstryknąłem parę z boczku. Może się uda powtórzyć ...


"z boczku" o mnie???

15 lat temu
implicite

implicite

Wdzięczny kadr. Ciaśniejszy nie byłby jednak bardziej wdzięczny?

15 lat temu
Malczer

Malczer

No właśnie z tymi kształtami nie do końca mi poszło tak jakbym chciał.
W sumie to była sesja kolegi, on miał wizję, ja pstryknąłem parę z boczku. Może się uda powtórzyć ...

15 lat temu
sej

sej

...i bardzo barokowe kształty.
Anorektyczki popadną w depresję.

15 lat temu
DAAD

DAAD

Melczer, wicie, rozumicie, czemu przed snem, karramba

Mnie się podoba tylko, że mnie ogólnie podobają się kobiety (nie mówię oczywiście o teściowej)

15 lat temu
jac123

jac123

Oj, nie zasnę ...

15 lat temu
Si-Z-aR

Si-Z-aR

dobranoc piękna Stello

15 lat temu