Autor

tomaszt81

27-06-2011 21:28

Tytuł: Przed konkursem

W tym wypadku organizowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej. Yashica electro 35 gs, rollei retro 400s w rodinalu. Nie pamiętam rozcieńczenia, trosze za dużo mi się nalało koncentratu ;)

Komentarze

Malczer

Malczer

DAAD napisał(a):
...tak grać tak jak Jimi Hendrix, bo bardzo Go lubię

Daj spokój, Hendrix nie grał na gitarze, Hendrix był gitarą ...

15 lat temu
babcia

babcia

DAAD napisał(a):
tomaszt81 napisał(a):ale nie będę tego robił, żeby kogoś nie urazić i nie wywoływać niepotrzebnej awantury


A mógłbyś mnie nauczyć tak grać tak jak Jimi Hendrix, bo bardzo Go lubię

ale gitarke podpalic mozesz sie nauczyc, albo polamac bo przeciez to byl element wystepu

15 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

DAAD napisał(a):
tomaszt81 napisał(a):ale nie będę tego robił, żeby kogoś nie urazić i nie wywoływać niepotrzebnej awantury


A mógłbyś mnie nauczyć tak grać tak jak Jimi Hendrix, bo bardzo Go lubię


Z tego co wiem akurat Jimi miał świetny słuch ale nut za to nie znał (chyba). Ja się zajmuję gitarą klasyczną, na elektrycznej grałem ale to już historia. To kompletnie różne instrumenty wbrew pozorom

15 lat temu
DAAD

DAAD

tomaszt81 napisał(a):ale nie będę tego robił, żeby kogoś nie urazić i nie wywoływać niepotrzebnej awantury


A mógłbyś mnie nauczyć tak grać tak jak Jimi Hendrix, bo bardzo Go lubię

15 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

Gata napisał(a):
tomaszt81 napisał:

eee można się uczyć bez predyspozycji, zobacz np ja, robię zdjęcia choć predyspozycji nie mam


przy moim ubytku słuchu to mało realne aczkolwiek na kursie tańca byłam


Mandaryna całkiem długo się utrzymywała mógłbym długo wymieniać podobne przypadki, które nadal funkcjonują ale nie będę tego robił, żeby kogoś nie urazić i nie wywoływać niepotrzebnej awantury

15 lat temu
Gata

Gata

tomaszt81 napisał:

eee można się uczyć bez predyspozycji, zobacz np ja, robię zdjęcia choć predyspozycji nie mam


przy moim ubytku słuchu to mało realne aczkolwiek na kursie tańca byłam

15 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

Gata napisał(a):
tomaszt81 napisał:
tak, na wszystkich poziomach edukacji.


żałuję, że mnie słoń na ucho nadepnął... zawsze zazdrościłam tym, którzy potrafią grać, śpiewać i tańczyć


eee można się uczyć bez predyspozycji, zobacz np ja, robię zdjęcia choć predyspozycji nie mam

15 lat temu
Gata

Gata

tomaszt81 napisał:
tak, na wszystkich poziomach edukacji.


żałuję, że mnie słoń na ucho nadepnął... zawsze zazdrościłam tym, którzy potrafią grać, śpiewać i tańczyć

15 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

tak, na wszystkich poziomach edukacji.

15 lat temu
Gata

Gata

a tak poza konkursem zapytam - czego uczysz? gitary?

15 lat temu