26-06-2011 22:56
Tytuł:
EOS50
Komentarze
jac123
Nie rozumiecie, to jest fotografia twórcza.
15 lat temu
Janeq-2010
ależ to retusz przecież 
15 lat temu
irmi
przecie esoy sam siebie bić nie będzie
to zresztą na szybie czy czymś zrobione
15 lat temu
DAAD
Dał bym po mordzie, jak ktoś by mi negatyw tak załatwił 
15 lat temu
DAAD
Nie rozumiecie, to jest fotografia twórcza.
A jak tak to sorry!