Autor

praktis

16-06-2011 21:12

Tytuł:

adox w parze z rodinalem

Komentarze

praktis

praktis

Gata napisał(a):
piękne, która dolina?

Dzięki
Dolina kościeliska

15 lat temu
Gata

Gata

piękne, która dolina?

15 lat temu
Steuermann

Steuermann

AnnaP napisał(a):
Wpisałam do kalendarza


Mam nadzieję że tajnego. Mieliśmy na wojsku na studiach tajne zeszyty, w których zapisywaliśmy tajemnice wojskowe.

15 lat temu
AnnaN

AnnaN

Wpisałam do kalendarza

15 lat temu
Steuermann

Steuermann

AnnaP napisał(a):
No pooooowiedz kiedy masz urodziny! Nie powtórzę nikomu



Na stronie są w tej chwili 53 osoby (sprawdziłem). Nietrudno obiecywać w takiej sytuacji dyskrecję.
Ale co mi tam. 9 czerwca.

15 lat temu
AnnaN

AnnaN

No pooooowiedz kiedy masz urodziny! Nie powtórzę nikomu

15 lat temu
Steuermann

Steuermann

AnnaP napisał(a):
A wpisałeś datę urodzin przy rejestracji na AT? W ten wredny sposób nie dajemy nikomu zapomnieć, że się postarzał


Rutynowo schodzę z linii strzału. Nie wpisałem daty urodzenia

Edt:
Zapomniałem: Bardzo ładne zdjęcie. Podoba mi się.
Chyba nie musi mi nikt przypominać o wieku.

15 lat temu
praktis

praktis

A no fakt

15 lat temu
AnnaN

AnnaN

A wpisałeś datę urodzin przy rejestracji na AT? W ten wredny sposób nie dajemy nikomu zapomnieć, że się postarzał

15 lat temu
praktis

praktis

AnnaP napisał(a):
Bardzo ładnie!
... i wszystkiego najlepszego!

A dziękuję. A z kąt wiedziałaś, że dziś mam urodziny?

15 lat temu
AnnaN

AnnaN

Bardzo ładnie!
... i wszystkiego najlepszego!

15 lat temu