15-06-2011 17:25
Tytuł:
reflecta II, rolei RPX 100
Komentarze
starykot
jutro się pobawię .. w sumie mam 3 zdjęcia tego spychacza 
15 lat temu
Malczer
Dyptyk bym zrobił. To jest mniej czytelne w odbiorze, w dyptyku chyba lepiej by zagrało (nie upieram się).
...
15 lat temu
starykot
to jest spychacz gąsienicowy w czynnej służbie na wysypisku smieci 
15 lat temu
MartaW
I co to...
jakiś pojazd gąsienicowy w fazie ostatecznego rozkładu? :o
15 lat temu
Wilkosz
Kontynuując Wieszcza: "wyśpisz się w piachu pod kombinatem".