14-06-2011 20:07
Tytuł: Gliwicka
Nikon FE2; Nikkor 50mm; Superia 200
Komentarze
irmi
w kolorze rewelacja , chyba się wybiorę zobaczyć na własne oczy
15 lat temu
eMPe
realizm wkracza w nadrealizm. Fajne
15 lat temu
Gata
świetny mural 
15 lat temu
Steuermann
| RyszardD napisał(a): czy te rysunki zaliczją się do murali |
Nie znam się na malowidłach ściennych. Nie wiem. Ale spodobały mi się i wykorzystałem jako tło do zdjęcia.
15 lat temu
RyszardD
czy te rysunki zaliczją się do murali
15 lat temu
harry

15 lat temu
Steuermann
w kolorze rewelacja , chyba się wybiorę zobaczyć na własne oczy
Kiedy będziesz w Katowicach?