Autor

Bigshrimp

10-06-2011 10:42

Tytuł: ......

Bronica Rollei Universal 200

Komentarze

irmi

irmi

fajna seria, albumowo -domowa dobrze zrobiona, ja swoich dziewczyn do pościeli nie wpuszczam

15 lat temu
lhplus

lhplus

Witam,
moje dwa miały też tak dobrze, ale już poszły do Bozi! Szkoda, że żyją tak krótko.
Lubię tego psa.
LH

15 lat temu
eMPe

eMPe

fajno

15 lat temu
StartB

StartB

bardzo fajne

15 lat temu
hobbes

hobbes

niee.. no cały serial z panem psem... jest wystrzałowy, tylko na Swaroga, Kreweta!.. weź coś z tymi ramkami zrób

15 lat temu
Zolza

Zolza

Świetna seria A jaka błogość na psiej twarzy

15 lat temu
Bigshrimp

Bigshrimp

jarek napisał(a):
O! Grisza.


Nie! To Hera...

15 lat temu
jarek

jarek

O! Grisza.

15 lat temu
Grisza

Grisza

I to też bardzo fajne

15 lat temu
burton3

burton3

Odpoczywa po połowach

15 lat temu