09-06-2011 18:46
Tytuł: Palestyna
holga hp5+
Komentarze
Tomi

15 lat temu
DAAD
| Tomi napisał(a): no niestety posiadam te nieszczęsną holgę i nawet bardzo się z nią zaprzyjaźniłem ![]() |
To ja jestem lepszy cwaniak, nieraz zrobię Hasselbladem zdjęcie w jakości Holgi
15 lat temu
Tomi
| DAAD napisał(a): O! a to jak pięknie by to wyglądało Hasselbladem cyknięte ![]() |
no niestety posiadam te nieszczęsną holgę i nawet bardzo się z nią zaprzyjaźniłem
15 lat temu
DAAD
O! a to jak pięknie by to wyglądało Hasselbladem cyknięte 
15 lat temu
eMPe
klimacior jest!