09-06-2011 14:39
Tytuł: Wersja zimowa i w kolorze
Moja wersja zjeżdzalni na Stogach.Zdjęcie zrobiłem zimą tego roku kijevem 4m.Sezon letni tuż tuż,a zjeżdzalnia nadal z przerwami.
Komentarze
rouge
| Bigshrimp napisał(a): Noooo... można by się pokusić o zrobienie na slajdzie o poranku |
O poranku tam, to bym się położył w tej rynience na boku
15 lat temu
Bigshrimp
| Malczer napisał(a): Ale... kolorystyczny wypas ... |
Noooo... można by się pokusić o zrobienie na slajdzie o poranku
edyta:literówka
15 lat temu
Malczer
Ale... kolorystyczny wypas
...
15 lat temu
Bigshrimp
Ooooo...!!!
Ale latem lepiej się prezentuje mimo zniszczeń... albo ja nie lubię zimy
15 lat temu
Gata
ciekawy twór