Autor

tomaszt81

09-06-2011 11:48

Tytuł: Zbigniew Dubiella

Myślę, że nie ma nikogo kto miałby styczność z gitarą klasyczną i nie znał Pana Zbyszka (choćby ze słyszenia). Yashica mat, rollei rpx 400 w rodinalu 1+25 przepis wołania z ulotki.

Komentarze

tomaszt81

tomaszt81

E tam od razu polityk W tym momencie zarówno pan Zbyszek jak i ja byliśmy urzędnikami państwowymi

15 lat temu
DAAD

DAAD

Ja też w pierwszej chwili myślałem, że to jakiś towarzysz. Ta korona na ptaszku mnie jednak ostrzegła

15 lat temu
Gata

Gata

fajny portret, a przez tło raczej politycznie się kojarzy, nie muzycznie

15 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

DAAD napisał(a):
Popatrz gitarę klasyczną znam nie jedną, Pana Zbyszka widzę po raz pierwszy

Notka

15 lat temu
DAAD

DAAD

Popatrz gitarę klasyczną znam nie jedną, Pana Zbyszka widzę po raz pierwszy

15 lat temu