06-06-2011 23:21
Tytuł: Ulica
Nikon FM2; Nikkor 24mm; Neopan 400; T-Max Dev.
Komentarze
MartaW
DAAD napisał:
I Sirocco ![]() |
Że co? że gorącem wieje?
To ja tam nie jadę
15 lat temu
Zolza
Ehhh, tęsknię za tym miastem. Piękne szarości, bardzo właśnie stamtąd.
15 lat temu
DAAD
| Gata napisał(a): coś mi tu Morzem Śródziemnym pachnie ![]() |
I Sirocco
15 lat temu
Steuermann
| Gata napisał(a): coś mi tu Morzem Śródziemnym pachnie ![]() |
Ciepło
15 lat temu
Gata
coś mi tu Morzem Śródziemnym pachnie 
15 lat temu
analogowiec
| Steuermann napisał(a): Nie. To jest materiał promocyjny do akcji 'Śląsk od morza do morza' ![]() |
Acha
może być
15 lat temu
Steuermann
| analogowiec napisał(a): czyżby tsunami do Śląska dotarło?? ![]() |
Nie. To jest materiał promocyjny do akcji "Śląsk od morza do morza"
15 lat temu
analogowiec
| Steuermann napisał(a): Pisałem niedawno, że wiele się zmieniło ![]() |
gazet ostatnio nie miałem czasu czytać, telewizji nie oglądałem
cholerka, czyżby tsunami do Śląska dotarło??
15 lat temu
StartB
podoba się miejsce i zdjęcie
15 lat temu
irmi
ale żeby aż tak ??? niedługo sprawdzę osobiście
15 lat temu
Steuermann
Pisałem niedawno, że wiele się zmieniło 
15 lat temu
irmi
ładnie tam macie na Śląsku 
15 lat temu
Steuermann
Dokładnie to właśnie robiłem. 
15 lat temu
harry
Oj, posiedziałbym sobie na takiej ulicy z flaszką wina.
15 lat temu
DAAD
To ja tam nie jadę
Wieje piekłem i piaskiem