06-06-2011 21:07
Tytuł: sama słodycz
instax 210, z dedykacją dla Tomka (Pani miała wyskoczyć z tortu, ale wiadomo jak było)..
Komentarze
Grisza
Różowa landrynka 
15 lat temu
Yoonson

15 lat temu
romek
cóż za odmiana w galerii, która powoli zamienia się w radosny kącik westchnień nad kolejnictwem i złomotoryzacją.
15 lat temu
jarek
Zjadła tort ?
15 lat temu
irmi
słodko , aż mdli 
15 lat temu
DAAD
Tomek tego nie kupi, żuchwy nie widać 
15 lat temu
Bigshrimp

15 lat temu
k_falcman
lubię polaroida
landrynkowo - pyszny ;P