05-06-2011 20:33
Tytuł: ...
Rotterdam, kwiecień 2011r
Komentarze
robertgawryluk
A ja myślałem że to Szuflandja.
15 lat temu
bogdanm
Mi też 
15 lat temu
eMPe
podoba mi się
15 lat temu
Bigshrimp
To jest pewnie ichniejszy ZUS a ta rura to wysysa pieniądze od bidnych ludzi
15 lat temu
Si-Z-aR
WTC
15 lat temu
DAAD
| Si-Z-aR napisał(a): przerażające ![]() |
Dyć pewnie to więzienie, albo jaki inny urząd skarbowy
15 lat temu
Si-Z-aR
przerażające

15 lat temu
analogowiec
| Pete napisał(a): Ściana ogromnego budynku przechylona w stronę do aparatu, nie zmieściłem w kadrze nawet 50-tką ![]() |
acha...
15 lat temu
Pete
| analogowiec napisał(a): No, bardzo to fajne i się podoba, lecz sobie pozwolę na głupie pytanie: cóż to takiego? |
Ściana ogromnego budynku przechylona w stronę do aparatu, nie zmieściłem w kadrze nawet 50-tką
15 lat temu
analogowiec
No, bardzo to fajne i się podoba, lecz sobie pozwolę na głupie pytanie: cóż to takiego?
edyta, tak dla precyzji: że budynek, to wiemy z treści kategorii 
15 lat temu
DAAD
Nieludzkie to, ale mi się strasznie widzi 
15 lat temu
Janeq-2010
Ściana ogromnego budynku przechylona w stronę do aparatu
...i nie przewróci się?