Autor

Steuermann

03-06-2011 22:23

Tytuł: Chlewiki

Nikon FM2; Nikkor 24 mm; Neopan 400; T-Max Dev.

Komentarze

rafi1977

rafi1977

Zdecydowanie na plus, takie uwielbiam

13 lat temu
MartaW

MartaW

januszM napisał:
Bardzo ładnie skomponowane to zdjęcie.

zdecydowanie

15 lat temu
januszM

januszM

Bardzo ładnie skomponowane to zdjęcie.

15 lat temu
Steuermann

Steuermann

Grisza napisał(a):
Te karlusie to niy som 'chlewiki' to som chlywiki

Chopie. Jak jo pisza "e", to i tak czytom "y".

15 lat temu
Steuermann

Steuermann

irmi napisał(a):
a na pięterkach co się trzyma ?


Na przykład:
Obrazek
T-Max 400 w T-Max Dev.

15 lat temu
Grisza

Grisza

Te karlusie to niy som "chlewiki" to som chlywiki

15 lat temu
irmi

irmi

a na pięterkach co się trzyma ?

15 lat temu