03-06-2011 21:44
Tytuł: Twierdza się broni
Fuji
Komentarze
Steuermann
Widziałem kiedyś pokaz strzelania z takich armat na zamku w Chudowie. Imponujące i przerażające.
15 lat temu
jac123
| Steuermann napisał(a): A te dymy to z harmat? |
No ba! Jeden z obrońców Twierdzy został nawet ranny! Nieostrożnie obchodził się z papierosem i wybuch mu proch, trafił do szpitala - znaczy się lazaretu.
15 lat temu
rouge
| jac123 napisał(a): A to wrzucę jeszcze jedno ... |
Nie nie.. Nie ma potrzeby. To jest wystarczająco fajne
15 lat temu
jac123
A to wrzucę jeszcze jedno ...
15 lat temu
Steuermann
A te dymy to z harmat?
15 lat temu
irmi
niczym kadr z filmu o piratach
15 lat temu
rouge
fajne 
15 lat temu
DAAD
Świetne, moje klimaty 
15 lat temu
Gata