03-06-2011 11:00
Tytuł: Wiosenne
Zenit + Rubinar 300, Iwno 2007.
Komentarze
irmi
rozkoszny obrazek
15 lat temu
Steuermann
Piękne i źrebię, i zdjęcie.
15 lat temu
MartaW
Cudownie ta rubinowa aureaolka się ułożyła
śliczności!
15 lat temu
raphis
ładny koń!
15 lat temu
AdamSoczewka
ale ma bookeh ten rubinar ;D
po prostu rozkłada na łopaty!
15 lat temu
DAAD
Chyba najlepsze z koniowych portretów 
15 lat temu
DAAD
Śliczności zdjęcie
PS. poza tym lubię koniaczki.
Edit; skleroza.