Autor

Pete

03-06-2011 09:49

Tytuł: ...

Rotterdam, kwiecień 2011r

Komentarze

analogowiec

analogowiec

DAAD napisał(a):
Mnie się kojarzy z 'kioskiem' potężnego okrętu podwodnego

no faktycznie (ja miałem na myśli ogniwo słoneczne statku kosmicznego), Twoje skojarzenie lepsze jest

15 lat temu
DAAD

DAAD

Mnie się kojarzy z "kioskiem" potężnego okrętu podwodnego

15 lat temu
analogowiec

analogowiec

Wygląda jak jakieś olbrzymie ogniwo, super

15 lat temu