Autor

Bigshrimp

31-05-2011 22:39

Tytuł: ....

Na Barycie Ilforda f:11 t:3x1.6 sek + f:16 t:8x1.6 sek + 13x1.6 sek horyzont

Komentarze

harry

harry

15 lat temu
Bigshrimp

Bigshrimp

Zdjęcie na tyle mi się podobało iż postanowiłem je sobie sprawić na ścianę Obrazek

15 lat temu
AdamSoczewka

AdamSoczewka

15 lat temu
Tomi

Tomi

Bardzo ok.

15 lat temu
MartaW

MartaW

o! parasolka wraca!

15 lat temu
Steuermann

Steuermann

Podoba mi się.

15 lat temu
Grisza

Grisza

Ładne

15 lat temu
Gata

Gata

fajne

15 lat temu
FILIP

FILIP

Fajne . Szkoda trochę tych rysek w prawym górnym rogu.

15 lat temu