31-05-2011 21:39
Tytuł:
koniec lata afryka w płynie psix i zodiak chyba się starzeję
Komentarze
Steuermann
Pogięło druty jak cholera. 
15 lat temu
Grisza
Ale się kolorowo wygło
fajne
15 lat temu
esoy
A na raz też ciekawie ;]
15 lat temu
DAAD
| esoy napisał(a): dzięki. ja z kolei lubię tramwaje ;] |
Ja znów z kolei lubię ładne kobiety
15 lat temu
esoy
dzięki.
ja z kolei lubię tramwaje ;]
15 lat temu
babcia
ja to jednak lubie kolej
podoba mi sie
15 lat temu
Malczer
Ładnie się uśmiecha ta Pani z Pentaconem
...
15 lat temu
DAAD
| esoy napisał(a): zapomniałem napisać że to slajd skrosowany, |
To akurat mnie nie interesuje
15 lat temu
esoy
zapomniałem napisać że to slajd skrosowany,
ale nie pamiętam jaki.
15 lat temu
DAAD
Lubię takie wariactwa 
15 lat temu
clarksontop
krzywe wszystko