Autor

snake-eyes

31-05-2011 00:29

Tytuł: Dętka

Muzeum Kanału Dętka w Łodzi Rolleicord Ia Model 2 Kodak Ektacolor PRO160 (lekko po terminie)

Komentarze

RagnarokIII

RagnarokIII

Zderzacz hadronów na miarę naszych możliwości?

12 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dobre to jest.

12 lat temu
syntadeusza

syntadeusza

szacun

15 lat temu
Gata

Gata

super to wygląda

15 lat temu
bolas

bolas

No właśnie, wielka różnica w porównaniu do innych które tam robiłeś - np. z avataru. Tamte w miarę neutralne, żołte światło nie jest aż tak widoczne, a tu bach ... normalnie jak w pubie

15 lat temu
snake-eyes

snake-eyes

bolas napisał(a):
Ciekawi mnie skąd tyle tego niebieskiego się wzięło ... ?


Barwa światła. Te światełka tutaj świecą jasnym (białym) światłem, coś jak jarzeniówka. Dlatego na filmie tak to wygląda. W miejscach gdzie są zwykłe żarówki, barwa światła jest inna i na filmie wychodzi na lekko żółtawo

15 lat temu
Pet

Pet

bolas napisał(a):
Spoko fajnie wyszło Ciekawi mnie skąd tyle tego niebieskiego się wzięło ... ?


Z braku filtra korekcyjnego prawdopodobnie.

15 lat temu
bolas

bolas

Spoko fajnie wyszło Ciekawi mnie skąd tyle tego niebieskiego się wzięło ... ?

15 lat temu
Tomi

Tomi

Świetnie w barwie i formie!!!

15 lat temu
kowal331

kowal331

15 lat temu
MartaW

MartaW

co za forma!

15 lat temu
Pet

Pet

Do ulubionych marsz!

15 lat temu
czmielek

czmielek

jest moc

15 lat temu