Autor

Inez77

30-05-2011 07:30

Tytuł: ***

Komentarze

Wodzu77

Wodzu77

bardzo fajny portrecik

unplugged byłoby troszeczkę lepiej.... nie mniej

14 lat temu
antidotum

antidotum

Inez77 napisał(a):
nie, to moja siostra , pozdrawiam


Pozdrawiam, pozdrawiam.....

15 lat temu
Inez77

Inez77

nie, to moja siostra , pozdrawiam

15 lat temu
antidotum

antidotum

To autoportret?

15 lat temu