30-05-2011 07:30
Tytuł: ***
Komentarze
antidotum
| Inez77 napisał(a): nie, to moja siostra , pozdrawiam |
Pozdrawiam, pozdrawiam.....
15 lat temu
Inez77
nie, to moja siostra
, pozdrawiam
15 lat temu
antidotum
To autoportret?
15 lat temu
Wodzu77
bardzo fajny portrecik

unplugged byłoby troszeczkę lepiej.... nie mniej