05-03-2011 10:05
Tytuł: Justyna
Graflex, adox chs100 - kilka expozycji ( miałem problem z wyzwoleniem błysku)
Komentarze
Bruno
| MartaW napisał(a): Nie komentuje się! Ale się je zjada! ![]() |
Nie no nie mow ze z Malczera wszyscy przyklad biora...
MartaW
Bruno napisał:
Nie komentuje sie modelek ![]() |
Nie komentuje się!
Ale się je zjada!
Bruno
MartaW napisał(a):
|
Nie komentuje sie modelek
MartaW
| Śmierć bladej twarzy! Mniam mniam mniam mniam mniam Niech się usmaży! Mniam mniam mniam mniam mniam |
Bruno
| MartaW napisał(a): Aha! |
To jakies Indianskie zawolanie wojenne?
MartaW
| Bruno napisał: Tak sobie patrze na te zdjecia od Pana Kolaczkowskiego, ktore przedstawia nam Anna i na te powyginane modeliny... |
Aha!
Bruno
Tak sobie patrze na te zdjecia od Pana Kolaczkowskiego, ktore przedstawia nam Anna i na te powyginane modeliny... Za 20 lat beda zrywac boki ze smiechu.
Mam przynajmniej taka nadzieje 
DIVEL
ja raczej bym nic nie docinał, starałem sie skadrować inaczej ale wtedy z reki robi się tylko biała plama. To na twarzy to moje przeoczenie sam nie wiem od czego powstało. Brawo za spostrzegawczość
Rosomak
spokojnie można dociąć do linie włosów od prawej i po problemie
edyt: mnie bardziej martwi jakieś dziwne zawirowanie na prawym policzku modelki.. jakieś dziwne tony ciemniejsze.. sam nie wiem, makijaż czy to w obróbce coś..
taxus
Byłoby piękne...Ale ręka po prawej stronie wygląda jak maczuga.Ale to tylko moje zdanie 
MartaW
Nie komentuje się!
Ale się je zjada!
Nie no nie mow ze z Malczera wszyscy przyklad biora...
Może nie wszyscy, ale sam przyznasz, że jest dość zaraźliwy