Autor

alexkoz

30-08-2010 22:10

Tytuł: szczęście ma wiele oblicz jak widać

chociaż hmm... po chwili zastanowienia: pracując od 10-12 za te same pieniądze hmm... tak czułbym się szczęśliwszy :)

Komentarze

rafcio

rafcio

jaskiniar napisał(a):
Tyle, że oblicze ma się tylko jedno...


Ja mam jedno na godzinę.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Tyle, że oblicze ma się tylko jedno. Tak samo szczęście. Nie można mieć \"oblicz\". Można obliczyć, gdy ktoś/coś ma \"niejedno\" oblicze. Obliczyć ile ich jest. Tych obliczy.

10 lat temu
rafcio

rafcio

Szczęśliwy los

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

zacne

12 lat temu
alexkoz

alexkoz

CityAlt napisał(a):
Całkiem niezłe, a w innej porze dnia, bez takich cieni i kontrastów???

w Gdańsku przebywałem dosłownie parę godzin i udało mi się poświęcić dwie godziny na łazęgowanie z aparatem, więc musiałem brać kadry z całą dobrocią inwentarza

15 lat temu
keraltok

keraltok

Brawo , świetnie wypatrzone.

15 lat temu
CityAlt

CityAlt

Całkiem niezłe, a w innej porze dnia, bez takich cieni i kontrastów???

15 lat temu
tarat

tarat

Gdańsk niedaleko wyspy spichrzów :>

15 lat temu
alexkoz

alexkoz

dla mnie to obcy teren

15 lat temu
rouge

rouge

Te anteny wyglądają dość znajomo.

15 lat temu