Autor

zaquadnik

29-06-2010 19:15

Tytuł: Hala stoczni

Praktica MTL50 + Revuenon 3.8/35-105 Kodak BW400CN

Komentarze

Malczer

Malczer

Też bym poszalał po stoczni, ale kurczę, przegapiłem ...

16 lat temu
keraltok

keraltok

Laser konkretnych rozmiarów widzę .

16 lat temu
zaquadnik

zaquadnik

Stocznia remontowa. Na terenie generalnie. W niedzielę można było się tam poszwędać =]

16 lat temu
zieloo

zieloo

Gdzie to jest?

16 lat temu