27-06-2010 18:44
Tytuł: schody
Hasselblad 500 c/m
Komentarze
keraltok
Ładnie skomponowana scena .
16 lat temu
jarek
Ah ten Hass
16 lat temu
cichy70
| Malczer napisał(a): Fajne foty robisz ... |
...mimo że hasselem
16 lat temu
Malczer
Fajne foty robisz
...
16 lat temu
rbit9n
ładnie żeś to wypatrzyła. wklejaj więcej Koleżanko, bo tu (na AT) siakiś uwiąd starczy.