23-06-2010 12:02
Tytuł: .
rolleifex/fotopan
Komentarze
Frelka
o, a to ciekawe jest.
16 lat temu
Grisza
poetyckie i liryczne - lubię
16 lat temu
irmi
o , takie portrety to nawet ja lubię
moglabyś uchylać deczko rąbka tajemnicy np czy to podwójna ekspozycja czy jakies sztuczki z powiększalnika
16 lat temu
keraltok
Ciekawie wyszło .
16 lat temu
Bruno
| romek napisał(a): A z tym 'wyszło' to nie wiem, bo krzak zasłania. |
Gdybym nie byl zonaty to normalnie bym sie w Tobie zakochal...
16 lat temu
romek
Fajnie że wrzucasz swoje prace. Bardzo podobają mi się, a mój blog jest fanem twojego bloga.
Miło popatrzeć, że Łódź robi dobre rzeczy.
A z tym 'wyszło' to nie wiem, bo krzak zasłania.
16 lat temu
Malczer
Fajnie
...
16 lat temu
slawoj
Fajnie wyszło.
16 lat temu
Insaniae
o , takie portrety to nawet ja lubię
moglabyś uchylać deczko rąbka tajemnicy np czy to podwójna ekspozycja czy jakies sztuczki z powiększalnika
w sumie tylko stary fotopan, obiektyw 120 od psixa i szukanie ostrości na 5 metrach (: