Autor

Insaniae

23-06-2010 12:02

Tytuł: .

rolleifex/fotopan

Komentarze

Insaniae

Insaniae

irmi napisał(a):
o , takie portrety to nawet ja lubię
moglabyś uchylać deczko rąbka tajemnicy np czy to podwójna ekspozycja czy jakies sztuczki z powiększalnika



w sumie tylko stary fotopan, obiektyw 120 od psixa i szukanie ostrości na 5 metrach (:

16 lat temu
Frelka

Frelka

o, a to ciekawe jest.

16 lat temu
Grisza

Grisza

poetyckie i liryczne - lubię

16 lat temu
irmi

irmi

o , takie portrety to nawet ja lubię
moglabyś uchylać deczko rąbka tajemnicy np czy to podwójna ekspozycja czy jakies sztuczki z powiększalnika

16 lat temu
keraltok

keraltok

Ciekawie wyszło .

16 lat temu
Bruno

Bruno

romek napisał(a):
A z tym 'wyszło' to nie wiem, bo krzak zasłania.

Gdybym nie byl zonaty to normalnie bym sie w Tobie zakochal...

16 lat temu
romek

romek

Fajnie że wrzucasz swoje prace. Bardzo podobają mi się, a mój blog jest fanem twojego bloga.
Miło popatrzeć, że Łódź robi dobre rzeczy.
A z tym 'wyszło' to nie wiem, bo krzak zasłania.

16 lat temu
Malczer

Malczer

Fajnie ...

16 lat temu
slawoj

slawoj

Fajnie wyszło.

16 lat temu