22-06-2010 12:06
Tytuł: Galopujące
Zenit + Pentacon 200mm, zadnie. Iwno wrzesień 2004.
Komentarze
Pawiment
Tak inaczej trochę, światło dopisało, cos z tej serii było juz wczesniej.
16 lat temu
NBA
Piękne (poranne) światełko...
16 lat temu
MartaW
One odgalopują,
a wolałabym, żeby przygalopywały...
16 lat temu
Gringo997
cudowne!
16 lat temu
Janeq-2010