22-06-2010 08:21
Tytuł:
Redyk w Korbielowie.
Komentarze
jarek
Jest ok
16 lat temu
FILIP

16 lat temu
Malczer
Filip, żeby one jeszcze gotować umiały 
16 lat temu
FILIP
Chorobcia, co oni tym owieczkom robią 
16 lat temu
Zolza
Kto ma łowce, ten ma co fce
Podoba mi się ta "rozmowa" trzech owiec na pierwszym planie 