21-06-2010 19:49
Tytuł: Na szczęście...
Olympos OM-101, Superia 200
Komentarze
gong
O, nareszcie podkowa przybita, tak by szczęście łapać, a nie wypuszczać
16 lat temu
Generacja
fajne...troszkę jak teatr cieni...
16 lat temu
MartaW
podobałoby mi się, gdyby mniej ciasne było