19-06-2010 10:47
Tytuł: szambelańska
psix
Komentarze
keraltok
Fajna tonacja i z ciekawej perspektywy , rzadko się zdarza widzieć architekturę pokazaną z takiego msc.
16 lat temu
kowal331
Bardzo ładne
16 lat temu
voovoo2
Ładnie jest :-)
16 lat temu
Gata
bardzo mi się podoba ten kadr i kolorystyka 
16 lat temu
lordek87
Fajne Ci to.. szczególnie ta lampa mi pasi
)
Pozdro
16 lat temu
Grisza
Kolory prima sort