16-06-2010 12:52
Tytuł:
horizon agfa z pierwszej walki z c-41 w koreksie tetenal colortec
Komentarze
DesMaladesMentaux
Super, ten cień piękna kolorystyka-cipła ... mmmmm.... mniam
16 lat temu
irmi
baobab
też jestem ciekawa , jak się od labu uwolnić
16 lat temu
rbit9n
drzewce też robią zdjęcia? nie wiedziałem.
mógłbyś Rafale napisać dokładnie co i jak, bed odsyłania do strony p. Marka Madeja? o tu proszę.
16 lat temu
marika
| rafaln70 napisał: już na pewno w labie moich negatywów nie zobaczą ... |
tez chciałabym tak powiedzieć.
16 lat temu
mariuszL
Podoba mi się 
16 lat temu
Mariuszh
Fajne
16 lat temu
rafaln70
bez większych problemów, już na pewno w labie moich negatywów nie zobaczą ...
16 lat temu
Malczer
I jak wrażenia z walki?
...
16 lat temu
Wodzu77
super