14-06-2010 17:59
Tytuł: Słupek w przestrzeni chodnikowej...
Tak jak cały czas...Uwielbiam Fuji Color...
Komentarze
Generacja
sam nie wiem
...
16 lat temu
jarek
Bez przesady, co tu fajnego ?
16 lat temu
DesMaladesMentaux
super kompozycja
i kolorystyka 
16 lat temu
meszuge
Bardzo fajnie somponowane
16 lat temu
CityAlt
Bardzo fajne, biel i czerwień dobrze kontrastuje z chodnikiem, coś pokroju rakiety.